Menu
Sepet

Blog RSS Besleme

23 Sep Yüksek Kalın Taban Beyaz Spor Ayakkabılar Bu Sezonun En Gözde Modelleri Arasında
admin 0 11029
Herkese Merhaba!Geçtiğimiz sezon yüksek taban spor ayakkabı modelleri ile 12 ay boyunca satış rekorları kıran Mika Shoes Kadın Spor Ayakkabılar, yeni sezonda yeni Yüksek Kalın Taban Spor Ayakkabılar ile Online Ayakkabı Mağaza‘da vitrinlerdeki yerini aldı.Geçtiğimiz sezonda daha çok düz renkler tercih ediliyordu. Özellikle düz beyaz renkler en çok t..
23 Sep Sağlıklı Ayakkabı Seçimi Nasıl Olmalıdır ? Ayak Sağlığına Uygun Spor Ayakkabı Nasıl Seçilir ?
admin 0 1276
Spor ayakkabıda dikkat edilmesi gereken kriterler, diğer ayakkabılarda dikkat edilmesi gereken kriterler ile aynıdır. Yani topuk kısmından başlayacak olursak elimizle sıktığımızda rahatlıkla ezemiyor olmamız gerekiyor. Aynı zamanda topuğumuzu sıkıca kavraması gerekiyor. Yani sert bir topuk çevresi olması gerekiyor.Burun kısmı ise bunun tam tersine ..
02 Aug Ayna Stilettolar Bu Yılın En Modası!
admin 1 1336
Bayanların en vazgeçilmez ayakkabı tercihlerinden biri de Stiletto‘lar. Renk renk çeşit çeşit stiletto modelleri zaman geçse de bir türlü modası geçmeyen ayakkabılar arasında yer alıyor. İnce topukları ve yapısı gereği günlük kullanım için çok rahat olmasa da bayanların büyük bir kısmı yine de stiletto tercih etmekten kendilerini alamıyorlar. Özell..
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)