Herkese Merhaba!

Geçtiğimiz sezon yüksek taban spor ayakkabı modelleri ile 12 ay boyunca satış rekorları kıran Mika Shoes Kadın Spor Ayakkabılar, yeni sezonda yeni Yüksek Kalın Taban Spor Ayakkabılar ile Online Ayakkabı Mağaza‘da vitrinlerdeki yerini aldı.

Geçtiğimiz sezonda daha çok düz renkler tercih ediliyordu. Özellikle düz beyaz renkler en çok tercih edilen modeller arasındaydı. Bu sezonda ise geçtiğimiz kış ayında Crocodile modasının esintilerini görmek mümkün. Özellikle yeni kalın taban spor ayakkabılarda crocodile detayı spor ayakkabılara çok daha değişik bir hava vermiş.

Mika Shoes tutkunları ile gerçekleştirilen anketler doğrultusunda Crocodile ve Hologram detaylarının ürünü bambaşka bir noktaya taşıyarak en beğenilen kadın spor ayakkabı modelleri arasında terini almış görünüyor.

Geçtiğimiz sezonda arkası gümüş detaylı spor ayakkabılar tercih edilirken bu sezonda Mika Shoes‘dan bir yenilik daha geldi. Gümüş görünümü biraz daha değiştirmek isteyen Mika Shoes üreticileri Hologram detayını da ürüne yakıştırmayı başarmış ve harika bir görünüm elde etmişler.

36-40 numara arası tüm kalıplar online mağazada aynı gün ücretsiz kargo ve dileyene kapıda nakit ödeme avantajı ile satışta!

Stoklar tükenmeden acele etmenizi tavsiye ederim.

Hepinize mutlu bir gün geçirmeniz dileğiyle!