Menu
Sepet

İade Ve Değişim

Değişim işleminin gerçekleşebilmesi için öncelikle ürünlerin kullanılmamış, yıpranmamış, yıkanmamış yani size gönderildiği gibi olması gerekmektedir. Ürün elinize ulaştığı günden itibaren 15 gün içerisinde değişimi gerçekleştirmelisiniz.

İndirimli ürünlerde iade ve değişimi ile yapılamamaktadır.

Aldığınız ürünü çeşitli sebeplerden dolayı değiştirmek istediğinizde ürünü düzgün bir şekilde paket haline getirerek; tüm aksesuarları ile kutu üzerinde fatura, koli bandı yapıştırılmadan ve mutlaka orijinal kutusu ile size gönderdiğimiz iade ve değişim formuna ne istediğinizi adres, telefon ve alıcı adı ile birlikte geri göndermeniz yeterlidir gönderileriniz kutusu bozuk ya da hiç kutusuz geldiği takdirde değişim olmayacaktır.

15 günlük değişim süresi dolduğunda ya da ürünler tekrar satılabilirlik durumunu yitirdiğinde değişimler kabul edilmemektedir.

HASARLI MALIN İADESİ NASIL YAPILIR?

Üründen kaynaklanan herhangi bir sorundan dolayı müşteri, malın teslim tarihinden itibaren 14 gün içerisinde HASARLI mal bildiriminde bulunursa, ürünü iade etme, ücretsiz kargo, ücretsiz değişim ya da ücretsiz onarım haklarına sahiptir."

Hasarlı mal bildiriminde bulunarak yukarıda belirtilen haklardan faydalanmak için;

Müşteri, 14 gün içerisinde HASARLI mal bildiriminde bulunmalıdır.

HASARLI Mal bildiriminde, ürünün imalatçısı düzenlenen bir raporla kullanım hatasının bulunup 

bulunmadığı belirlenir. Kullanıcı hatasının olduğu tespit edilirse, müşteri, haklardan faydalanamaz.


NOT: FATURASIZ DEĞİŞİM VE İADE YAPILAMAZ