Menu
Sepet

Sıkça Sorulan Sorular

Her gün Gece 00.00’a kadar verilen siparişler bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. Kargoya teslim edilince size sms ile bilgilendirme yapılacaktır.

Sabah 08:00 akşam 18:30. Cumartesi Pazar günleri kapalıyız.

İade için gelen ürünler her iş gününün sonunda tarafımıza ulaşmaktadır. Ulaşım süresi 2 ile 3 gün arasında değişmektedir. Bize ulaşan ürünler için tek tek tarafınıza dönüş yapılmaktadır. Eğer kargoya verdiğiniz 3 iş gününü geçti ise lütfen müşteri hizmetimizden bizlere ulaşınız.

İster kapıda nakit, ister kapıda kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz. Kredi kartı ile ödeme yapmak için bizlere kredi kartı ile ödeme yapacağınızı bildirmeniz yeterlidir. İsterseniz Havale/Eft ile ödeme yöntemini gerçekleştirebilirsiniz. Online sitemizden de ürünleri kredi kartı ile ödeme yaparak teslim alabilirsiniz.

Kargo ücretimiz 9.90 TL'dir.

Değişmde ve iade de kargo alıcıya aittir. Anlaşma üzerinden gönderilen kargolarda iade işleminde 10 TL ücretinizden kesilerek tarafınıza iade edilmektedir.

Öncelikle wp hattımız sürekli olarak aktiftir. Özel bir sebep ve genel bir toplantı olmaması ile beraber mesajlara dönüşümüz en alttan olmak üzere yapılmaktadır. Bu sebeple neden cevap yok gibi sorduğunuz soru dışında yazdığınız mesajlar sizi sıranın en başına taşımaktadır. Siparişinizi oluşturup bilgilerinizi yazdıktan sonra sorduğunuz sorula ile birlikte size dönüş yapılana kadar biraz sabır göstermeniz tek dileğimizdir.

Ürün görseli, ayak numaranız, isim soyisim, adres ve telefon bilgilerinizi bize yazmanız ile beraber siparişinizi gördüğümüzde siparişiniz alınmıştır.

Online sitemizden yapacağınız alışverilerde, kredi kartına taksit avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Mng Kargo ile ulaşım sağlanmaktadır. İstanbul ve çevresi 1 gün. Türkiye geneli teslimat 2-3 iş günüdür. Bayram ve tatil günleri dışında ve kargonuzun başına herhangi bir işlem gelmemsi durumunda.